O nas

Kim jesteśmy?

Klinika PROMED narodziła się 26 lat temu z marzenia młodych lekarzy o powstaniu nowoczesnego, przyjaznego pacjentowi ośrodka medycznego i stomatologicznego. Wtedy, w 1994 roku, wszyscy odkrywaliśmy dopiero szanse, jakie stanęły przed Polską i przed każdym z nas w wyniku głębokich przemian. My postanowiliśmy je wykorzystać dla stworzenia naszego prywatnego warsztatu pracy najwyższej jakości, przede wszystkim dla dobra mieszkańców naszej dzielnicy – Ochoty. Z dużym entuzjazmem, sercem i nakładem pracy wszystkich, którzy w to przedsięwzięcie się włączyli, zrealizowaliśmy nasze marzenie.

Klinika PROMED miała być od początku miejscem wyjątkowym i dziś możemy z satysfakcją powiedzieć, że tak właśnie się stało. Obdarzyli nas zaufaniem liczni, wierni pacjenci, najmłodsi, młodzi i „młodzi duchem”, którzy tu przychodzą po zdrowie. Mieszkańcy naszej dzielnicy i innych dzielnic Warszawy, a także pracownicy wielu firm objęci przez nas kompleksową opieką medyczną docenili warunki obsługi pacjentów, jakie oferujemy. A przede wszystkim fachowość i życzliwość naszych lekarzy specjalistów oraz najwyższej klasy aparaturę medyczną, która zapewnia najwyższą sprawność i skuteczność badań diagnostycznych, które przeprowadzamy.

Klinika PROMED zatrudnia dziś około sześćdziesięciu lekarzy różnych specjalności, w tym 12 profesorów medycyny z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Dla poszerzenia zakresu naszej oferty współpracujemy z wieloma innymi placówkami medycznymi. Świadczymy też usługi specjalistyczne dla wielu zaprzyjaźnionych firm medycznych.

Misją Kliniki PROMED jest troska o zdrowie, dobre samopoczucie, radość życia i piękny uśmiech naszych pacjentów, których zaufanie nadaje sens naszej pracy.