Grafik przyjęć

Imię i nazwisko Tytuł Pon. Wt. Śr. Czw. Pt. Sob.
Ambroziak Michał Dr n. med. 15:00-16:30
Ambroziak Urszula Dr n. med. 14:00-19:00
Bar-Andziak Ewa Prof. dr n. med. 16:30-19:30
Barecka Luiza Lek. stom. 14:00-19:00
Bigdowska Joanna Lek. med.
Domańska Alicja Dr n. hum.
Dwilewicz-Trojaczek Jadwiga Prof. dr n. med. 15:00-16:30
Grzesiewska Jolanta Lek. stom. 14:00-19:00 8:00-14:00 14:00-19:00
Gwizdalska Iwona Dr n. med. 14:30-17:30
Jakubowski Maciej Dr n .med. 15:30-16:30
Jamioła Jolanta Lek. stom. 9:00-13:00
Jamrozik Zygmunt Dr n. med. 14:30-16:30
Jędrzejczak Wiesław Prof. dr n. med. 17:00-20:30
Kalinowski Piotr Dr n. med. 15:00-16:00
Kędzierska Ewa Lek. med.
Kirstein Witold Dr n. med. 15:00-18:30
Klimek Grzegorz Lek. stom. 9:00-17:00 9:00-17:00 9:000-15:00
Klimek-Jaworska Katarzyna Lek. ort.
Konca Iwona Lek. med. 14:00-16:00
Korzeniewska-Koseła Maria Prof. nadzw. dr hab. n. med. 15:30-19:00
Kwaśnieska Agnieszka Lek. stom. 13:00-19:00
Kozak Irena Dr n. med. 14:00-19:00
Kozak- Szkopek Elżbieta Dr n. med. 15:30-17:00
Kozub Lidia Lek. med. 18:00-19:30
Lech Jerzy Lek. med. 18:00-20:00
Leszczyński Jerzy Dr n. med.
Lisińska Patrycja Lek. stom. 13:00-18:00
Malinowska Julia Lek. stom. 14:00-19:00 9:00-14:00 14:00-19:00
Marciniak Andrzej Dr n. med. 14:30-15:00
Mickielewicz Aleksandra Lek. med. 18:00-19:00
Niemczuk- SzczytkowskaAnna Lek. med. 15:00-16:00
Osuch-Wójcikiewicz Ewa Prof. dr n. med. 15:30-18:00
Paćkowska Maria Dr n. med. 18:00-20:30
Panin Paweł Lek. med.
Patkowski Waldemar Prof. dr n. med. 15:00-17:00
Penk Aleksander Lek. med.
Płazińska Maria Dr n. med. 15:00-19:00
Potocka Monika Lek. stom.
Pych Krzysztof Lek. med. 15:00-16:00
Różańska Maria Dr n. med. 18:00-19:00 17:00-19:00
Różański Waldemar Lek. med. 18:00-19:00
Rzymkowska Joanna Dr n. med.
Słodkowski Maciej Prof. dr n. med. 15:00-17:00
Szerszeń Maria Lek. stom. 9:00-13:00
Szmidt Jacek Prof. dr n. med. 10:00-13:00
Tederko Piotr Dr n. med. 15:30-17:30
Trojanowski Seweryn Dr n. med.
Tupieka Anna Dr n. med.
Wacławek-Maczkowka Janina Dr n. med. 14:30-17:00 9:00-12:30
Wąsowska Agnieszka Lek. med. 14:00-16:00
Włodarczyk Kamila Lek. stom. 14:00-19:30
Wolny Piotr Lek. stom. 14:00-20:00 14:00-20:00
Zawadzka Renata Dr n. med. 15:00-16:00
Zientalska Elżbieta Dr n. med. 15:30-17:00
Nauman Janusz Prof. dr n. med. 14:00-19:00
Nauman Paweł Prof. dr n. med. 15:00-16:00
Petkow Lew Dr n. med.
Mujezinowic-Jardis Amira Lek. med.
Bogdańska Magdalena Dr n. med. 15:15-15:30
Duda Krzysztof  Dr  n. med. 18:00-19:00
Gajda Sylwia Lek. med. 15:00-17:00
Kalbarczyk Marta Higienistka
Chmielewska Małgorzata  Higienistka 13:00-18:00
Kostrzewa Lilla Higienistka 9:00-13:00
Wrzosek Anna Higienistka 14:00-19:00
Krasoń-Wejman Marta
 Mgr.  17:00-19:00
Kicka Marta  Licencjonowana pielęgniarka  7:30-13:30  7:30-13:30  7:30-13:30  7:30-13:30  7:30-13:30

 

Podane terminy mogą ulegać zmianie, w razie pytań prosimy o kontakt z