Grafik przyjęć

Imię i nazwisko Tytuł Pon. Wt. Śr. Czw. Pt. Sob.
Ambroziak Michał Dr n. med. 15:00-16:00
Ambroziak Urszula Dr n. med. 13:30-20:30
Bar-Andziak Ewa Prof. dr n. med. 16:30-19:30
Barecka Luiza Lek. stom. 14:00-19:00
Bigdowska Joanna Lek. med. 15:30-17:00
Domańska Alicja Dr n. hum.. 18:30-20:00
Dwilewicz-Trojaczek Jadwiga Prof. dr n. med. 18:00-19:00
Grzesiewska Jolanta Lek. stom. 14:00-19:00 8:00-14:00 14:00-19:00
Gwizdalska Iwona Dr n. med. 14:30-17:30
Jakubowski Maciej Dr n .med. 15:30-16:30
Jamioła Jolanta Lek. stom. 11:00-14:00 13:00-15:00
Jamrozik Zygmunt Dr n. med. 14:30-16:30
Jędrzejczak Wiesław Prof. dr n. med. 17:00-20:30
Kalinowski Piotr Dr n. med. 15:00-16:00
Kędzierska Ewa Lek. med. 18:30-20:00
Kirstein Witold Dr n. med. 15:00-18:30
Klimek Grzegorz Lek. stom. 8:30-13:00 8:30-19:00 14:30-20:00 8:30-13:00
Klimek-Jaworska Katarzyna Lek. ort.
Konca Iwona Lek. med. 14:00-16:00
Korzeniewska-Koseła Maria Prof. nadzw. Dr hab. n. med. 15:30-19:00 15:30-19:00
Kwaśnieska Agnieszka Lek. stom. 13:00-19:00
Kozak Irena Dr n. med. 14:00-19:00
Kozak- Szkopek Elżbieta Dr n. med. 15:30-17:00
Kozub Lidia Lek. med. 18:00-19:30
Lech Jerzy Lek. med. 18:00-20:00
Leszczyński Jerzy Dr n. med. 15:00-17:00
Lisińska Patrycja Lek. stom. 13:00-18:00
Malinowska Julia Lek. stom. 15:40-20:00 8:00-14:00
Marciniak Andrzej Dr n. med. 14:30-15:00
Mickielewicz Aleksandra Lek. med. 18:00-19:00
Niemczuk- SzczytkowskaAnna Lek. med. 16:00-18:00
Osuch-Wójcikiewicz Ewa Prof. dr n. med. 15:30-18:00
Paćkowska Maria Dr n. med. 18:00-20:30
Panin Paweł Lek. med. 15:30-16:00 15:30-17:30
Patkowski Waldemar Prof. dr n. med. 15:00-17:00
Penk Aleksander Lek. med. 15:30-18:30
Płazińska Maria Dr n. med. 15:00-20:30
Potocka Monika Lek. stom. 15:00-21:00
Pych Krzysztof Lek. med. 15:00-16:30
Różańska Maria Dr n. med. 18:00-20:30 16:30-20:30
Różański Waldemar Lek. med. 18:00-20:30
Rzymkowska Joanna Dr n. med.
Słodkowski Maciej Prof. dr n. med. 16:30-18:30
Szerszeń Maria Lek. stom. 9:00-13:00
Szmidt Jacek Prof. dr n. med. 10:00-13:00
Tederko Piotr Dr n. med. 15:30-17:30
Trojanowski Seweryn Dr n. med.
Tupieka Anna Dr n. med.
Wacławek-Maczkowka Janina Dr n. med. 14:30-18:00 8:30-12:30
Wąsowska Agnieszka Lek. med. 14:00-16:00
Włodarczyk Kamila Lek. stom. 14:00-19:30
Wolny Piotr Lek. stom. 14:00-20:00 14:00-20:00
Zawadzka Renata Dr n. med. 15:00-16:00
Zientalska Elżbieta Dr n. med. 15:30-17:00 8:00-9:00
Nauman Janusz Prof. dr n. med. 14:00-19:00
Nauman Paweł Prof. dr n. med. 15:00-16:00
Petkow Lew Dr n. med. 17:30-20:30
Mujezinowic-Jardis Amira Lek. med.
Bogdańska Magdalena Dr n. med. 15:15-15:30
Fritschova Ewa Dr n. med.
Gajda Sylwia Lek. med. 15:00-17:00
Kalbarczyk Marta Higienistka
Cedrowska Katarzyna Licencjat pielęgniarstwa
Kostrzewa Lilla Licencjat pielęgniarstwa 14:00-20:00
Marta Kicka Licencjat pielęgniarstwa 7:00-13:30 7:00-13:30 7:00-13:30 7:00-13:30 7:00-13:30
Olszewicz-Dukaczewska Magdalena USG Lek. med. 10:00-12:00
Walska Renata Dr n. med. 16:00-18:30
Oziemski Wojciech  Dr n. med.
Pasierski Tomasz  Dr n. med.
Olędzki Janusz  Prof. dr hab. n. med.